Росія в неділю запустила ракету-носій Союз із відремонтованого стартового майданчика на космодромі Байконур у Казахстані, відновивши можливість польотів до Міжнародної космічної станції вперше після пошкодження майданчика минулого року. Про це напередодні повідомило Reuters.
Так, вчора ракета Союз-2.1а з вантажним кораблем Прогрес МС-33 успішно стартувала і була виведена на орбіту. Очікується, що космічний апарат пристикується до МКС 24 березня.
Але згодом після старту Роскосмос повідомив, що одна з антен системи зближення Курс на Прогресі не розкрилася. Через це російським космонавтам на МКС доведеться провести стикування корабля зі станцією в ручному режимі.
Опублікувати у
Новини світу
Росія вперше запустила ракету з Байконура після аварії
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
КНДР прийняла на озброєння перший есмінець майбутнього ядерного флоту
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
В США імітуватимуть умови боїв в Україні – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
У США заборонили практику уряду Трампа щодо арештів у міграційних судах
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
РФ вдарила по хлібокомбінату на Сумщині і промпідприємству на Полтавщині
Опубліковано
admin
Три людини загинули через російські обстріли на Запоріжжі