У четвер, 19 березня, відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги конференцій між Шахтарем і Лехом. “Гірники” зазнали поразки з рахунком 1:2, проте завдяки перемозі 3:1 у першій зустрічі пройшли до чвертьфіналу єврокубка. Після матчу на полі виникла сутичка, в якій взяли участь гравці та представники обох команд. За результатами конфлікту жовті картки отримали нападник Леха Мікаель Ісхак та захисник Шахтаря Алаа Грам. Для гравця “гірників” вона стала другою, і, відповідно, червоною, через що він буде змушений пропустити перший чвертьфінальний матч із АЗ.
Шахтар мінімально обіграв Металіст 1925 на порушенні правил харків’янами
Опублікувати у
Новини спорту
Шахтар та Лех завершили зустріч масовою сутичкою
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Реал обговорить з Комо повернення свого вихованця
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Втрата для Німеччини: один із лідерів не зіграє проти Еквадору
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
ЧС-2026 може отримати нове правило під час турніру
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Як світовий бізнес планує допомагати у відбудові України | Андрій Гундер
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини політики
Мерц оцінив шанси РФ та України на перемогу у війні
Опубліковано
admin