У понеділок російські агресори атакували виробничі об’єкти Нафтогазу на Полтавщині. А удари по об’єктах на Сумщині ще тривають. Про це повідомила пресслужба компанії 9 лютого.
“Росіяни другу добу поспіль атакують нафтогазові об’єкти Групи Нафтогаз. Упродовж доби ворог знову обстріляв наші виробничі активи на Полтавщині та здійснив нові масовані атаки на Сумщині, що тривають і зараз”, – йдеться у повідомленні.
Постраждалих немає, однак є пошкодження та руйнування обладнання. На місці ударів працюють підрозділи ДСНС та інші служби. Після стабілізації безпекової ситуації фахівці розпочнуть ліквідацію наслідків атаки.
Вказано, що це вже 20 атака на інфраструктуру Нафтогазу від початку року.
Опублікувати у
Новини України
Атаковано об’єкти Нафтогазу у двох областях
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Фіцо на саміті НАТО заблокує позики для України
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Севастополі зупинилась частина громадського транспорту – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
З початку доби відбулося 200 боєзіткнень
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій
Опубліковано
admin
Житло для бахмутян: у Києві обговорили проєкт нового кварталу