Губернатор Брянської області РФ Олександр Богомаз повідомив про удар ЗСУ по енергооб’єкту.
“ЗСУ атакували нашу область із застосуванням ракет великої дальності Нептун та систем реактивного залпового вогню Хаймарс. Внаслідок атаки у семи муніципальних утвореннях порушено енергопостачання. Спеціальні та аварійні бригади ведуть роботи з відновлення енергопостачання”, – написав Богомаз.
Опублікувати у
Новини світу
У Брянській області РФ – проблеми з електрикою через удар ЗСУ
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Аномальна спека. Європу паралізує погода
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Парламент Румунії “мовчки” схвалив законопроєкт про об’єднання з Молдовою
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Гостра фаза. В РФ офіційно визнали дефіцит палива
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Факультет адвокатури — поєднання традицій, практикоорієнтованого навчання та сучасних технологій.
Опубліковано
admin
На Дніпропетровщині до смерті побили чоловіка: підозрюють працівників ТЦК