У російському місті Білгороді і в довколишніх селах і селищах після ракетного удару по ТЕЦ Луч зникло світло, повідомляють російські пабліки.
Незалежний російський ТГ-канал Astra пише, що першим про атаку на ТЕЦ написав білгородський канал Пепел, він також опублікував відповідне відео, яке, згідно з висновками аналізу ASTRA, було знято за 500 метрів від об’єкта.
За словами губернатора Білгородської області Гладкова, це вже другий обстріл енергоінфраструктури Білгорода за день.
Раніше ми писали, що Генштаб повідомив про удари по ворожих об’єктах.
Опублікувати у
Новини світу
Місто в РФ залишилося без світла через удар по ТЕЦ
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Аномальна спека. Європу паралізує погода
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Парламент Румунії “мовчки” схвалив законопроєкт про об’єднання з Молдовою
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Гостра фаза. В РФ офіційно визнали дефіцит палива
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Факультет адвокатури — поєднання традицій, практикоорієнтованого навчання та сучасних технологій.
Опубліковано
admin
Маліновський пробив пенальті в ноги голкіперу, який пішов падати набік