Світло в тих будинки Києва, котрі найближчим часом не вдасться підключити до теплопостачання, має бути щонайменше 18 годин на добу. Про це заявив міністр енергетики Денис Шмигаль в Telegram.
“У будинках, де відновлення теплопостачання в найближчій перспективі неможливо, електрика має бути щонайменше 18 годин на добу”, – наголосив урядовець.
Місцева влада має дати громадянам чітке розуміння того, коли у будинки повернеться тепло, підкреслив Шмигаль.
Урядовець також додав, що Україна посилює роботу зі всіма партнерами щодо отримання енергетичного обладнання.
Опублікувати у
Новини Києва
Шмигаль зробив заяву про електрику для киян
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини Києва
На Майдані люди протестують проти маршу на підтримку ЛГБТ-спільноти
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Метадон у милі та буряках: викрито постачання наркотиків до Київського СІЗО
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Сталкінг у Києві: поліція розслідує переслідування жінок
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів – CNN
Опубліковано
admin
В Україні на обліку перебуває понад 1,1 млн онкохворих осіб