Адміністрація президента США Дональда Трампа планує ввести мита на імпорт китайських напівпровідників через бажання Китаю здобути лідерство у галузі чипів. Однак фактично введення мит буде відкладено принаймні до червня 2027 року. Рішення про розмір митної ставки буде опубліковано не пізніше, ніж за 30 днів до набуття чинності. Це рішення є результатом річного розслідування за розділом 301 щодо недобросовісних торговельних практик Китаю у частині експорту застарілих чипів до США. Уряд США вважає, що політика Китаю у галузі напівпровідників є недообгрунтованою та обмежує американську торгівлю, що може призвести до торговельних санкцій. Китай відповів, що будь-які мита можуть спричинити дестабілізацію глобальних ланцюгів постачання та мають негативний вплив на всі сторони. Водночас США відклали введення нових обмежень на експорт технологій для підрозділів китайських компаній, які вже під санкціями. Також розглядається можливість введення додаткових мит на імпорт напівпровідників з усього світу з міркувань національної безпеки.
Опублікувати у
Новини бізнесу
США відклали запровадження мит на китайські чипи до 2027 року
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини бізнесу
Європу попередили про збори за прохід Ормузькою протокою – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
У Киргизстані виник дефіцит бензину через перебої з поставками з Росії
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
На Сумщині знешкодили бойову частину ворожої ракети
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Реал відкритий до трансферу Камавінги, однак існує певна перешкода
Опубліковано
admin
Росія гальмує переговорний процес – Зеленський