Сили оборони під час спроби окупантами штурму ліквідували російські танки-“сараї” біля Костянтинівки Донецької області. Про це повідомляє Угрупування військ Схід, опублікувавши відео.
“Вчора росіяни вкотре намагались прорватись через наші бойові порядки під Іванопіллям на Костянтинівському напрямку, але воїни 28 ОМБр “обнулили” цю спробу. Цього разу ворог задіяв свої максимально “зашиті” танки-сараї та близько пʼятнадцяти штурмовиків”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що ще на підʼїзді до позицій ЗСУ окупантів зустріли щільним вогнем артилеристи 28 ОМБр. Потім за справу взялись екіпажі ББпС “Спалах”, Kurt&Company, R.V. 3-го батальйону, пілоти 2-го МБ “Libertas”, 1-го батальйону, а також суміжні підрозділи.
Опублікувати у
Новини України
ЗСУ показали знищення російських танків-“сараїв”
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Жителів ТОТ Херсонщини закликають виїжджати – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Туск прокоментував відсутність Зеленського на конференції в Гданську
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Українцям у Польщі відмовляють у статусі біженця
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
У США заборонили практику уряду Трампа щодо арештів у міграційних судах
Опубліковано
admin
Тренер жіночої збірної України з футболу йде у відставку