Уряд поставив завдання забезпечити до 24 грудня перенаправити вивільнений енергетичний ресурс на потреби населення. Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко у неділю, 21 грудня.
Мовиться про перенаправлення до 1 ГВт вивільненого енергетичного ресурсу, отриманого в результаті перегляду переліку об’єктів критичної інфраструктури.
“Це один із кроків, який допоможе збалансувати енергосистему та зменшити кількість відключень у людей. Працюємо й за іншими напрямками, зокрема збільшення імпорту електричної енергії, відновлення пошкодженої атаками ворога генерації, а також нарощування індивідуальної генерації”, – зазначиоа глава уряду.
Опублікувати у
Новини України
В уряді анонсували скорочення відключень світла
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Росіяни обстріляли АЗС у Запоріжжі
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Повітряні сили розкрили деталі нічної атаки РФ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
РФ вдарила по хлібокомбінату на Сумщині і промпідприємству на Полтавщині
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Чемпіонат світу-2026: прев’ю 14-го ігрового дня – старт третього туру
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Англія стала абсолютним лідером на ЧС за сухими нічиїми
Опубліковано
admin
Едді Гірн розкрив перспективи Джошуа на найближче майбутнє: Весна і Ф’юрі