Уряд поставив завдання забезпечити до 24 грудня перенаправити вивільнений енергетичний ресурс на потреби населення. Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко у неділю, 21 грудня.
Мовиться про перенаправлення до 1 ГВт вивільненого енергетичного ресурсу, отриманого в результаті перегляду переліку об’єктів критичної інфраструктури.
“Це один із кроків, який допоможе збалансувати енергосистему та зменшити кількість відключень у людей. Працюємо й за іншими напрямками, зокрема збільшення імпорту електричної енергії, відновлення пошкодженої атаками ворога генерації, а також нарощування індивідуальної генерації”, – зазначиоа глава уряду.
Опублікувати у
Новини України
В уряді анонсували скорочення відключень світла
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
В Україні зафіксували нові знеструмлення
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Чернівцях викрили масштабну схему розкрадання газу на майже 90 млн грн
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Генштаб назвав найактивніші напрямки фронту
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини культури
Зендея відверто розповіла, що її дратує в Томі Голланді
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини культури
56-річна дружина Джеффа Безоса показалася без макіяжу
Опубліковано
admin
Едді Гірн розкрив перспективи Джошуа на найближче майбутнє: Весна і Ф’юрі