У Берліні розпочався другий раунд переговорів української і американської делегацій. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на джерела у понеділок, 15 грудня.
“Зустріч президента України Володимира Зеленського та української делегації з посланцями президента США Дональда Трампа Стівеном Віткоффом та Джаредом Кушнером поновилася у Берліні”, – йдеться у повідомленні.
Як відомо, 14 грудня відбувся перший раунд переговорів у столиці Німеччини, який тривав декілька годин. За даними ЗМІ, вчора Зеленський відмовився обговорювати односторонній відхід з Донецької області.
Таком ЗМІ повідомляли, що переговори у Берліні були складними: США, схоже, не бажають йти на компроміс щодо свого проєкту угоди.
Опублікувати у
Новини України
Україна і США відновили переговори в Берліні – ЗМІ
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Трампа вразили воєнні успіхи України – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Путін згадав Стамбул. Нові заяви про перемовини
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
З’явилися фото мосту через Північнокримський канал після удару ЗСУ
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Роналду очолив список найкращих бомбардирів збірної Португалії на ЧС
Опубліковано
admin
В Україні будуть по-новому оголошувати повітряні тривоги