У четвер, 6 листопада, ФК “Динамо” Київ здобуло першу перемогу в рамках групового етапу Ліги конференцій, обігравши боснійський клуб “Зрінські” з рахунком 6:0. Кияни відзначилися шістьма голами, з яких перший був забитий зі стандарту. Після перерви “Динамо” забило ще п’ять голів, завершивши матч із дуже впевненою перемогою. Гравці, які відзначилися голами, це Денис Попов, Едуардо Герреро, Владислав Кабаєв, Віталій Буяльський, Андрій Ярмоленко та Владислав Бленуце. Після цієї перемоги “Динамо” піднялося на 24-те місце в загальній таблиці Ліги конференцій.
Опублікувати у
Новини спорту
Динамо знищило Зрінські та здобуло першу перемогу в ЛК
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Чемпіонат світу-2026: прев’ю 14-го ігрового дня – старт третього туру
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Англія стала абсолютним лідером на ЧС за сухими нічиїми
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Роналду висловився про хвилю хейту на свою адресу
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Чемпіонат світу-2026: прев’ю 14-го ігрового дня – старт третього туру
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Англія стала абсолютним лідером на ЧС за сухими нічиїми
Опубліковано
admin