З 1 січня 2026 року в Україні запроваджується новий порядок виплат державної допомоги при народженні дитини. Одноразовий платіж у розмірі 50 тисяч гривень буде доступний лише для матерів, які народили після зазначеної дати. Дітям, які станом на 1 січня 2026 року ще не виповнили одного року, передбачено допомогу у розмірі 7 тисяч гривень до досягнення ними цього віку. Після досягнення дитиною одного року, сім’ям буде надана можливість отримати виплати за програмою “єЯсла”. Перша заступниця Міністра соціальної політики, сім’ї та єдності Людмила Шемелинець пояснила деталі нового порядку під час виступу на телеканалі Інтер.
Опублікувати у
Новини бізнесу
Стало відомо, хто матиме право на нові “дитячі” виплати
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини бізнесу
Ціна нафти на мінімумі з початку війни з Іраном
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Золото вперше за тривалий час впало в ціні
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Атаковано об’єкти Нафтогазу у чотирьох областях
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
У Держдепі вважають, що Україна почала вигравати війну
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Військова омбудсманка пропонує розділити Скелю на окремі підрозділи
Опубліковано
admin
Зеленський провів переговори з президентом Кенії