У ніч на середу російські агресори здійснили напад на енергетичні об’єкти у трьох областях України – Донецькій, Сумській та Чернігівській. Міненерго повідомило про це 5 листопада. Енергетики працюють на відновленням електропостачання, яке було порушене в результаті нападу. Також було зазначено, що сьогодні в Україні діють графіки планових відключень електроенергії з 07:00 до 21:00 та обмежень для промислових споживачів з 07:00 до 22:00. Споживання електроенергії залишається на високому рівні, що пов’язано зі зниженням температури повітря у багатьох регіонах країни. Енергетики закликали споживачів обмежити використання потужних електроприладів до 22:00.
Опублікувати у
Новини України
РФ вдарила по енергетиці у трьох областях України
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
У Запоріжжі “приліт” КАБів, є поранені
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Президент підтвердив ураження двох НПЗ в Росії
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Зеленський зробив заяву до 30-річчя Конституції
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Зміни до Конституції та шлях до ЄС: що готує Верховна Рада | Олександр Корнієнко
Опубліковано
admin
Співачка Roxolana вперше стала мамою