Розпочато кримінальне провадження за фактом смерті чоловіка, який отримав травми у приміщенні розподільчого пункту. Про це 24 жовтня повідомила поліція Києва.
Зазначається, що 43-річний киянин перебуваючи у приміщенні розподільчого пункту в Подільському районі впав на підлогу та травмувався. Присутні мобілізовані надавали йому домедичну допомогу.
Слідчі Подільського управління поліції внесли даний факт до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Для встановлення причини смерті тіло скеровано для проведення судово-медичної експертизи.
Правоохоронці опитали більше десятка свідків. Розслідування триває.
Опублікувати у
Новини Києва
Поліція розслідує смерть чоловіка в розподільчому пункті у Києві
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини Києва
Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Кілька районів Києва залишилися без світла
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
На Майдані люди протестують проти маршу на підтримку ЛГБТ-спільноти
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
🦾 Юний плавець з протезом мріє про Олімпійські ігри | Кирило Салов
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Панель 2: «Два роки реформи: що змінилося і хто за цим стоїть?»
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Панель 4: «Партнерство заради безпеки: синергія війська та цивільної освіти»
Опубліковано
admin
WSJ: Трамп відкинув суворіші санкції проти Москви