Учора війська Російської Федерації напали на Новоукраїнський район в Кіровоградській області. Про це повідомив голова обласної військово-цивільної адміністрації Андрій Райкович. Ворожа атака була спрямована на об’єкти критичної інфраструктури, але на щастя, жертв ударам не вдалося уникнути. У результаті атаки 19 населених пунктів залишилися без електропостачання. Зараз триває ліквідація наслідків нападу.
Опублікувати у
Новини України
На Кіровоградщині росіяни атакували обʼєкти критичної інфраструктури
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Хочеш потрапити в «Альфу» СБУ? Чекай на наш рекрутинговий простір у своєму місті!
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Підпалював автомобілі військовослужбовців на замовлення: поліцейські з СБУ затримали зловмисника
Опубліковано
admin
Ексгравець Динамо різко висловився про гру команди