Учора війська Російської Федерації напали на Новоукраїнський район в Кіровоградській області. Про це повідомив голова обласної військово-цивільної адміністрації Андрій Райкович. Ворожа атака була спрямована на об’єкти критичної інфраструктури, але на щастя, жертв ударам не вдалося уникнути. У результаті атаки 19 населених пунктів залишилися без електропостачання. Зараз триває ліквідація наслідків нападу.
Опублікувати у
Новини України
На Кіровоградщині росіяни атакували обʼєкти критичної інфраструктури
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Як українському книжковому ринку отримати нових читачів: презентація дослідження Мінкульту
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Логістична блокада Криму: як це впливає на війська рф | Ольга Куришко
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Міжнародна підтримка України: нові виклики та можливості | Максим Джигун
Опубліковано
admin
Ексгравець Динамо різко висловився про гру команди