На початку жовтня Нобелівський комітет оголосив лауреатів премії з медицини та фізіології. Цього року нагороду отримали Мері Бранков, Фред Рамсделл і Шимон Сакагучі за їхні дослідження у галузі периферичної імунної толерантності. Вони виявили регуляторні Т-клітини, які захищають організм від аутоімунних захворювань, запобігаючи атакам імунної системи на власні клітини. Це відкриття виявилося важливим для розуміння роботи імунної системи та розвитку методів лікування раку та аутоімунних захворювань. Їхні дослідження відкрили нові можливості в галузі медицини та можуть покращити результати трансплантацій.
Опублікувати у
Технології
Нобелівська премія-2025: оголошені лауреати з медицини та фізіології
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Технології
Революція від Apple. Коли буде складаний iPhone
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Технології
Прокляття з Нідерландів розкрило давньоєгипетський ритуал із демонами
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Технології
Руйнівний ШІ може з’явитися вже за кілька місяців – розвідка
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Масована атака дронів на Сумщину: постраждали 10 людей
Опубліковано
admin
Енергетика Харкова під ударом: як регіон готується до зими | Олег Синєгубов