У прокуратурі Донецької області розслідують справу про три дітей, які понад рік перебували без належного догляду. Підозрюють у бездіяльності місцеву соцслужбу. Особливу увагу звертають на 10-річного хлопчика, який доглядав за своїми 13-річними братами, які захворіли та були прикуті до ліжка. Ця сім’я залишилася без належного піклування після смерті бабусі, а мама, хоча жила поруч, не надавала їм необхідної уваги через свої хвороби та наркозалежність. Діти потрапили до благодійного центру в критичному стані, і їм надали необхідну медичну допомогу. Слідчі розпочали розслідування щодо можливого неналежного виконання обов’язків соцслужбою. Мама відмовилася супроводжувати дітей під час евакуації і залишилася на місці проживання. Зараз вона перебуває у нестабільному психологічному стані.
Опублікувати у
Новини України
Троє дітей рік жили без нагляду: історія з фронту
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Зеленський зробив гучну заяву про операцію в Криму
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
РФ вдарила дроном по АЗС у Херсоні: є поранені
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У лікарні помер поранений через удар Росії сапер з міжнародної організації
Опубліковано
admin