У Київській області була розкрита група людей, яка вербувала та експлуатувала громадян Узбекистану. Цю інформацію оприлюднила пресслужба обласної прокуратури в четвер, 18 вересня. Затримано двох громадян Китаю, громадянина Узбекистану та українку, які організували вербування та переміщення 13 громадян Узбекистану з метою їхньої подальшої трудової експлуатації. Підозрювані використовували примус та обман, щоб привернути до себе людей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Потерпілих перевозили до Київщини для примусової праці та контролювали їх рухи. Під час обшуків були виявлені умови, в яких трималися громадяни Узбекистану, а також документи, гроші та транспортні засоби. Четверо затриманих повідомлені про підозру в серйозному злочині, і зараз розглядається питання про застосування запобіжних заходів до них.
Опублікувати у
Новини Києва
Вербували й експлуатували узбеків: під Києвом виявили ферму з рабами
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини Києва
Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Кілька районів Києва залишилися без світла
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
На Майдані люди протестують проти маршу на підтримку ЛГБТ-спільноти
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
У Німеччині різко зросла кількість охочих служити в армії
Опубліковано
admin
Зінченко оцінив свій дебют та гру команди за Кубок