Модель Белла Хадід опублікувала зворушливі фото з лікарні, де вона лежить під крапельницею з киснем. Вона вибачилася перед шанувальниками за відсутність і вислала їм свою любов. Беллу підтримала її сестра Джіджі. Лікарі підтвердили, що причиною госпіталізації стало загострення хвороби Лайма, з якою Белла бореться вже 17 років. Ця хвороба вражає нирки, спричиняє безсоння, нудоту, набряки та проблеми зі свідомістю. Інші члени родини Хадід також стикаються з цією хворобою.
Опублікувати у
Новини культури
Белла Хадід бореться із загостренням хвороби Лайма
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини культури
Дженніфер Еністон заборонила продавати свій лист до Меттью Перрі
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини культури
Аліна Гросу назвала найнедооціненішого співака України
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини культури
Дружина Юрія Ткача розкрила секрет схуднення на 30 кг
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Хочеш потрапити в «Альфу» СБУ? Чекай на наш рекрутинговий простір у своєму місті!
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Підпалював автомобілі військовослужбовців на замовлення: поліцейські з СБУ затримали зловмисника
Опубліковано
admin
Мін’юст спростував витік даних українців під час тестування е-Нотаріату