Посол України в США Ольга Стефанішина розпочала свою роботу у Сполучених Штатах. Вона зазначила, що разом зі своєю командою вшанувала пам’ять тих, хто віддав своє життя за незалежність та свободу України. Посол подякувала за їхню жертву, яка дозволяє продовжувати дипломатичну діяльність для захисту суверенітету країни, зміцнення партнерських відносин і прагнення до справедливого й міцного миру.
Опублікувати у
Новини України
Стефанішина розпочала дипмісію у США
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
У Запоріжжі бомби впали на пляж, постраждали діти
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Поки Москва тягне час, Крим розсипається: три сценарії війни
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Затишшя на шести напрямках фронту – Генштаб
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Швейцарія домовляється про альтернативу американським Patriot
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини Києва
Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці
Опубліковано
admin
Материнська компанія Google досягла капіталізації у $3 трлн