Китайський ринковий регулятор заявив, що великий американський виробник чипів Nvidia порушив антимонопольне законодавство. Ця інформація стала відома під час торговельних переговорів між США та Китаєм у Мадриді. Аналітики вважають, що заява була зроблена для підсилення позицій Китаю під час перемовин. Обидві сторони намагаються отримати перевагу у переговорах, роблячи обережні кроки через серйозність ситуації.
Опублікувати у
Новини бізнесу
КНР звинуватила Nvidia у порушенні антимонопольного закону
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини бізнесу
Ціна нафти на мінімумі з початку війни з Іраном
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Золото вперше за тривалий час впало в ціні
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Атаковано об’єкти Нафтогазу у чотирьох областях
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Скандал у ЗСУ: омбудсмен перевіряє заяви про катування у Скелі
Опубліковано
admin
В Одесі стався вибух у багатоповерхівці: є загиблий