У таборі на Львівщині сталося масове отруєння дітей через норовірус у питній воді. Захворіло 53 людини, і під час обстеження виявили норовірус у калі та воді з кулера. Частину хворих вже виписали, інші продовжують лікування. Генеральна директорка Львівського обласного центру контролю і профілактики хвороб закликала кип’ятити воду з водопроводу, щоб уникнути подібних проблем.
Опублікувати у
Новини України
Медики назвали причину масового отруєння дітей у таборі на Львівщині
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
На Житомирщині депутат ухилився від сплати податків на мільйони
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
МЗС відреагувало на удари Росії по кораблям
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Названо області, де складна ситуація зі світлом
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
На Житомирщині депутат ухилився від сплати податків на мільйони
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Погрози та підпал авто через вигаданий борг 250 тис дол: Нацполіція затримала групу вимагачів
Опубліковано
admin
Які гарантії безпеки обговорюватимуть на Алясці і чого очікувати Україні | Сергій Лещенко