Міністерка закордонних справ Румунії Оана Тою розпочала дводенний візит до України, що став першим після початку вторгнення Росії. У Києві вона провела переговори з українськими посадовцями, відвідала дитячу лікарню Охматдит та Школу супергероїв. Тою висловила підтримку Україні у її законній боротьбі та захоплення від рішучості дітей, які проходять лікування. Міністерка також підкреслила, що Румунія продовжуватиме стояти на стороні українців.
Опублікувати у
Новини світу
Глава МЗС Румунії вперше з 2022 року приїхала до Києва
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Силовики запропонували Путіну скасувати вибори до Держдуми
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
КНДР прийняла на озброєння перший есмінець майбутнього ядерного флоту
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
В США імітуватимуть умови боїв в Україні – ЗМІ
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Сирський оцінив ситуацію на Олександрівському напрямку
Опубліковано
admin
Курс долара знижується в обмінниках, євро зростає