У Львівській області у таборі відпочинку в Стрийському районі отруїлися 41 людина, серед яких 39 дітей. Вони всі мають симптоми гострої кишкової інфекції, такі як підвищення температури тіла, нудота, блювота та біль в животі. Лікарі збирають матеріали для лабораторного дослідження, перевіряють воду в басейні, водопроводі і їжу, яку вживали діти. Загалом у таборі було 130 людей, деяких вже забрали додому, а решта перебуває під медичним наглядом.
Опублікувати у
Новини України
Отруєння у таборі на Львівщині: зросла кількість потерпілих
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
На Житомирщині депутат ухилився від сплати податків на мільйони
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
МЗС відреагувало на удари Росії по кораблям
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Названо області, де складна ситуація зі світлом
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
На Житомирщині депутат ухилився від сплати податків на мільйони
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Погрози та підпал авто через вигаданий борг 250 тис дол: Нацполіція затримала групу вимагачів
Опубліковано
admin
Українські технології розмінування: як працюють сучасні демінери | 4.5.0 Все спокійно