Частина Сумської області знеструмлена через удар РФ. Про це повідомив начальник Сумської ОВА Олег Григоров.
Зазначається, що деякі медзаклади працюють на резервному живленні. Фахівці відновлюють електропостачання.
Як додав начальник Сумської МВА Сергій Кривошеєнко, у Сумах відсутнє водопостачання та електрика в деяких мікрорайонах та старостинських округах.
Опублікувати у
Новини України
Частина Сумщини знеструмлена через удар РФ
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Стало відомо, як відпрацювала ППО
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Генштаб підрахував нові втрати РФ
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Чехія зазнала поразки від Мексики, Корея поступилася ПАР
Опубліковано
admin