На Курському напрямку російський морпіх заблукав і добровільно здався українським прикордонникам. Про це 20 липня повідомляє ДПСУ.
Як виявилось, менш ніж місяць тому окупант добровільно підписав контракт на рік із обіцянкою 3 млн рублів, але грошей так і не отримав. Відразу після підписання його кинули на штурм українських позицій, де він заблукав і сам вийшов до українських прикордонників.
Полонений – військовослужбовець 40-ї окремої бригади морської піхоти РФ.
Опублікувати у
Новини України
На Курщині морпіх РФ здався в полон
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
В Запоріжжі на випадок кризи запрацюють мобільні АЗС
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Дрони зоставили Севастополь повністю без світла
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
РФ ударила по будинках в Балаклії: є загиблий
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
КНДР прийняла на озброєння перший есмінець майбутнього ядерного флоту
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
В Запоріжжі на випадок кризи запрацюють мобільні АЗС
Опубліковано
admin
Пропаганда РФ поширює фейк про “бандерівський” плакат в Україні – ЦПД