Внаслідок обстрілів російських військ на Донеччині загинули троє людей, ще семеро зазнали поранень. Про це у повідомив глава Донецької ОВА Вадим Філашкін у неділю, 13 липня.
“За 12 липня росіяни вбили трьох жителів Донеччини: у Слов’янську, Мирнограді і Білозерському. Ще семеро людей в області за добу дістали поранення”, – зазначив Філашкін.
Загалом від початку повномасштабного вторгнення загинули 3350 осіб, поранень зазнали ще 7527 людей. Зазначається, що загальна кількість жертв росіян на Донеччині подана без урахування Маріуполя та Волновахи.
Раніше російська армія вбила сімох жителів Донецької області, ще дев’ятеро людей зазнали поранень.
Росіяни вдарили ФАБами по Костянтинівці
Опублікувати у
Новини України
Армія РФ вбила трьох цивільних на Донеччині
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
В Україні викрили схему втручання у роботу електро- та газових лічильників
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
В обмінниках триває зниження курсів долара і євро
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Криму уражено аеродроми і ППО – СБУ
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Барселона відповість у суді за спробу переманити зірку Атлетіко
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
В Україні викрили схему втручання у роботу електро- та газових лічильників
Опубліковано
admin
Ювентус готує початкову пропозицію за проблемного гравця МЮ