У рамках підготовки до сезону 2025/26 команда Динамо вдруге за два дні зіграла з Кішвардою.
Зазначається, що на відміну від вчорашнього матчу, де кияни зазнали поразки, сьогодні “біло-сині” змогли здобути перемогу над суперником.
Столичний клуб виграв з рахунком 3:0. Голами відзначилися Андрій Ярмоленко, Владислав Супряга та Федір Задорожний.
Варто зазначити, що для Супряги цей гол став першим за останні п’ять років у формі Динамо, проте тоді це був офіційний матч проти Генка.
Динамо – Кішварда 3:0
Голи: Ярмоленко, 16, Супряга, 40, Задорожний, 43
Ярмоленко в коміксах: Динамо дарує фанам нагоду ближче взнати легенду Підписуйтеся на наші канали та
Опублікувати у
Новини спорту
Після поразки – розгром: Динамо “відплатило” Кішварді у товариській грі
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Захисник Англії отримав більш серйозну травму, ніж передбачалося
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Учасник групи J вперше за 72 роки пробився до плей-оф ЧС
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Роналду повторив антирекорд Анрі на чемпіонатах світу
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Захисник Англії отримав більш серйозну травму, ніж передбачалося
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Голова ДСНС України Андрій Даник: “Ми, українці, – вільні люди. Були. Є. І будемо.
Опубліковано
admin
Рада не буде розкривати банківську таємницю – Гетманцев