У процесі підготовки до кваліфікацій єврокубків та УПЛ сезону-2025/26 Динамо провело другий товариський матч проти Кішварди.
Сьогоднішня зустріч складається для київської команди вдаліше, ніж попередня. На момент написання новини, вони ведуть з рахунком 3:0.
У складі “біло-синіх” відзначився Владислав Супряга, який забив гол. Це його перший гол з 23 вересня 2020 року у формі “біло-синіх”. Тоді Владислав вразив ворота Гента в Лізі чемпіонів.
Цей м’яч став для Супряги поки останнім в офіційній зустрічі.
Опублікувати у
Новини спорту
Довгоочікуваний гол: форвард Динамо забив вперше за майже п’ять років
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Захисник Англії отримав більш серйозну травму, ніж передбачалося
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Учасник групи J вперше за 72 роки пробився до плей-оф ЧС
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Роналду повторив антирекорд Анрі на чемпіонатах світу
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Захисник Англії отримав більш серйозну травму, ніж передбачалося
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Голова ДСНС України Андрій Даник: “Ми, українці, – вільні люди. Були. Є. І будемо.
Опубліковано
admin
Китай відповів ЄС на обмеженнями проти медичних компаній