Кадри з протестів прорвалися в ефір під час трансляції іранського державного телебачення. Про це заявив на своєму Telegram-канал ізраїльський журналіст Аміхай Штейн.
Супутниковий сигнал іранської телерадіокомпанії був перерваний і глядачам замість офіційної програми показали відеофрагменти з вуличних акцій.
“Встань! Це твоя мить. Виходь на вулиці. Візьміть під контроль своє майбутнє”, – йшлося в заклику на екранах іранського телебачення.
Іранська влада офіційно визнала, що в телевізійному ефірі були перешкоди, та не повідомила, хто стоїть за втручанням.
Ізраїль офіційно не бере на себе відповідальність за цей випадок.
Опублікувати у
Новини світу
Державне телебачення Ірану перервали закликами до протестів
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
КНДР прийняла на озброєння перший есмінець майбутнього ядерного флоту
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
В США імітуватимуть умови боїв в Україні – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
У США заборонили практику уряду Трампа щодо арештів у міграційних судах
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Челсі випередив Інтер у гонитві за зірковим захисником
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини культури
Український продюсер здивував розміром своєї пенсії під час життя у Польщі
Опубліковано
admin
Френк Воррен: Квитки беруть, до бою п’ять тижнів, а квитків майже немає