Оболонь оголосила про завершення співпраці з головним тренером клубу Сергієм Шищенком.
Зазначається, що сторони розірвали контракт за взаємною згодою. Це рішення набуде чинності 16 червня.
Як відомо, Шищенко очолив київську команду у вересні минулого року. За цей час Оболонь провела 25 офіційних матчів, у яких клуб здобув 8 перемог, 7 разів зіграв унічию та зазнав 10 поразок.
Під керівництвом Шищенка пивовари завершили сезон-2024/25 на 11-й позиції в таблиці УПЛ.
Опублікувати у
Новини спорту
Оболонь попрощалася з головним тренером
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
У таборі Усика оцінили перспективи бою проти Кабаєла
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Реал обговорить з Комо повернення свого вихованця
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Втрата для Німеччини: один із лідерів не зіграє проти Еквадору
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Землетруси у Венесуелі: число загиблих і постраждалих стрімко зростає
Опубліковано
admin
Гороскоп для всіх знаків зодіаку на вихідні 7-8 червня 2025 року