Головний командувач Збройних сил України, Олександр Сирський, повідомив у соціальній мережі, що українська армія використовує свої резерви для стримування наступу російських військ. Він зазначив, що у травні українські сили продовжували відбивати атаки ворога, завдаючи йому значних втрат. Російські війська активізувалися на декількох напрямках, зокрема на Запорізькому, де проводять наступальні дії. Збройні сили України вживають заходів для підвищення стійкості оборони та нанесення ударів по ворогу ще на підході до їхніх позицій. За останній місяць російські окупанти втратили понад 34 тисячі осіб, а також було завдано удари по військових об’єктах на території Росії. Збройні сили України також продовжують операцію на Курському напрямку, де ворог тримає свої найкращі частини. Сирський також зазначив про проблеми у боротьбі з оптоволоконними дронами ворога та вирішення проблемних питань у зміцненні оборони країни.
Опублікувати у
Новини України
ЗСУ задіяли резерви на фронті – Сирський
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Зеленський розкрив масштаби обстрілів за тиждень
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Генштаб назвав уражені за ніч ворожі цілі
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини спорту
Одразу троє гравців збірної Єгипту вибули під час поєдинку з Іраном
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Красюк розповів, яким він бачить “останній танець” Усика
Опубліковано
admin
Харківщину атаковано КАБами, є постраждалі