Легендарний італійський футболіст Рома Франческо Тотті прокоментував свою поїздку до Росії, відзначивши, що він не бачить нічого поганого в своїй дії, оскільки вона була пов’язана зі спортивною подією. Тотті поїхав до Росії після отримання запрошення на спортивний захід і вважає, що нічого поганого в цьому немає. Він запитує: “Чому я мав не їхати? Я відвідую різні країни, а не лише Росію”.
Опублікувати у
Новини спорту
Тотті висловився щодо своєї скандальної поїздки до Росії
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Молодіжна збірна України залишилася без головного тренера
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Мессі двічі вразив ворота Австрії та забезпечив перемогу Аргентині
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Мессі вписав своє ім’я в історію ЧС-2026 новим рекордом
Опубліковано
admin
Більше від автора
Тимчасова повірена у справах США прибула до Києва