Український кіберспортсмен Олександр Костильов, відомий як S1mple, приєднався до американської команди FaZe для участі в турнірах IEM Dallas і Austin Major. Він буде виступати за FaZe на правах оренди до кінця поточного сезону. Разом з S1mple у складі FaZe також гратимуть норвежець rain, датчанин karrigan, словак frozen та американець EliGE. Повернення S1mple до професійного кіберспорту означає його великий вплив на галузь, після паузи у кар’єрі. Раніше він виступав за NaVi, а потім за Falcons. Також у новинах зазначено, що раніше команда Vitality перемогла на турнірі IEM Melbourne 2025 у той же час, коли S1mple грав за Falcons.
Опублікувати у
Новини світу
Снайпер S1mple повертається у кіберспорт: тепер українець у FaZe
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
“Орденопад” триває: від нагород відмовився польський віцемаршалок
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
РФ перекидає ППО з фронту для захисту Москви – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Суперклей в Білому Домі. Нова книга про Трампа
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
“Орденопад” триває: від нагород відмовився польський віцемаршалок
Опубліковано
admin
Австрійська Erste придбає частку одного з найбільших банків Польщі