У Південному Техасі жителі громади одноголосно підтримали створення нового міста Старбас навколо полігону SpaceX, яке буде керуватися керівниками компанії. Також були обрані перші посадові особи міста, всі вони працювали або працюють на SpaceX. Більшість мешканців цього невеликого містечка працюють у SpaceX або є членами сімей працівників компанії. SpaceX вирішила створити місто, оскільки не мала можливості забезпечити своїх працівників житлом поруч зі своїм офісом. Місто має вигляд майже як із фільмів наукової фантастики, з масивними промисловими спорудами, рівними будинками та пам’ятником Ілону Маску.
Опублікувати у
Новини світу
Маск створив своє місто у Техасі
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Лідери E5 проведуть саміт в Берліні
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Кремль відреагував на відставку Стармера
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
В Італії почали штрафувати туристів за звичну дію
Опубліковано
admin
Більше від автора
АРМА передали великий комплекс активів депутата