Уранці в середу, 30 квітня, в Ірані було страчено звинуваченого у співпраці з ізраїльською розвідкою Моссад Мохсена Лангарнешіна. Він був засуджений до страти Верховним судом Ірану. Лангарнешін почав працювати на Моссад у 2020 році і брав участь у вбивстві іранського полковника. Він передавав ізраїльтянам анонімні сім-карти та інші засоби зв’язку. Також зазначено, що вибух в порту Шахід-Раджаї не пов’язаний з ракетним паливом, а стався через недбале поводження з хімікатами.
Опублікувати у
Новини світу
В Ірані стратили чоловіка за підозрою в роботі на Ізраїль
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
Китай запровадив експортні обмеження щодо американських компаній
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Прем’єр Британії оголосив про відставку
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
У Польщі пояснили, чому Шредера та Мусолліні не позбавили ордена
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Викрито посадовців, які привласнили 49,2 млн грн на розмінуванні
Опубліковано
admin
Стали відомі деталі майбутньої угоди України і США