У ніч на неділю, 27 квітня, в Національній баскетбольній асоціації відбулися матчі першого раунду плей-оф. У першому матчі Маямі програли Клівленду з рахунком 87:124. У другому матчі Мемфіс поступилися Оклахома-Сіті з рахунком 115:117, що означає поразку в серії 0-4. У третьому матчі Кліпперс програли Денверу з рахунком 99:101, при цьому рахунок у серії став 2-2. Нарешті, у четвертому матчі Голден Стейт переміг Х’юстон з рахунком 104:93 і веде в серії 2-1.
Опублікувати у
Новини спорту
Плей-оф НБА: Оклахома виграла серію у Мемфіса, Денвер переміг Кліпперс
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Молодіжна збірна України залишилася без головного тренера
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Мессі двічі вразив ворота Австрії та забезпечив перемогу Аргентині
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Мессі вписав своє ім’я в історію ЧС-2026 новим рекордом
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Іран заперечив, що погодився запросити інспекторів МАГАТЕ
Опубліковано
admin
ЗСУ продовжують операцію на Курщині – Генштаб