У Північній Кореї відбулася церемонія спуску на воду нового бойового корабля, який отримав назву Чхве Хен. Лідер КНДР Кім Чен Ін взяв участь у цій події і заявив, що корабель оснащений потужною зброєю й стане готовим до використання у 2026 році. Він також погрожував США “стратегічним стримуванням” і обіцяв побудувати флот для операцій у відкритому морі. Раніше засоби масової інформації повідомляли про будівництво найбільшого військового корабля в історії північнокорейської армії, ймовірно, йшлося саме про есмінець Чхве Хен.
Опублікувати у
Новини світу
КНДР показала есмінець із “найпотужнішою зброєю”
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини світу
У Москві масово скуповують тару для пального
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Гегсет достроково звільняє генерала США, який координував допомогу Україні
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
У Франції підтверджено перший випадок зараження вірусом Еболи
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Масштабні атаки на Запорізьку область: що відомо зараз | Олександр Коваленко
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Блокада Криму: дефіцит палива та відключення світла | Ольга Куришко
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Земельна афера на 9 мільйонів: на Закарпатті повідомили про підозру посадовцю сільради
Опубліковано
admin
Названо втрати росіян та корейців на Курщині