Світовий банк надає Україні 70 мільйонів доларів для підтримки стабільності української енергосистеми. Угоду підписали прем’єр-міністр Денис Шмигаль та керівна директорка Світового банку Анна Б’єрде. Гроші будуть використані на придбання систем зберігання енергії від Укргідроенерго, що має зміцнити енергетичну стійкість України. Крім того, Європейський банк реконструкції та розвитку виділить НАК Нафтогаз України 270 мільйонів євро на створення стратегічних резервів газу. Прем’єр-міністр також повідомив, що енергосистема витримала дев’ять масованих атак за сезон.
Опублікувати у
Новини України
Україна отримає $70 млн на підтримку енергосистеми
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Смертельна ДТП під Києвом: п’ятеро загиблих
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Війна орденів. Найглибша криза України з Польщею
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Росія вдарила авіабомбами по Сумах: є постраждалі
Опубліковано
admin
Більше від автора
Тебас жорстко засудив Переса за ідею пропустити фінал Кубка Іспанії