Компанія Astroscale U.S. планує побудувати заправну станцію в космосі для Космічних сил США, яка почне працювати у літо 2026 року. Ця станція буде розміщена на висоті понад 36 тисяч км над Землею і буде використовуватися для заправки двох об’єктів у космічному просторі. Проект фінансується Міністерством оборони США і передбачає, що космічний корабель Astroscale з цистернами палива відправиться на геостаціонарну орбіту, де заправить перший супутник-мету Космічних сил. Це стане першим випадком заправки космічного корабля поза Землею. Такий паливний шатл дозволить триваліше утримувати космічний корабель на орбіті, не перериваючи його роботу для дозаправки паливом.
Опублікувати у
Технології
США у космосі будують заправну станцію для своїх об’єктів
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Технології
Офіційно. NASA підтвердило початок Ель-Ніньйо
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Технології
Названо дев’ять місць на Землі, які стрімко перетворюються на пустелю
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Технології
У США навчилися виробляти авіапаливо з коров’ячого гною
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
НБУ вимагає звільнити гендиректора Укрпошти за профнепридатність
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Ітаума зробив гучну заяву перед найважчим боєм у кар’єрі
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Трамп анонсував виробництво Patriot і Tomahawk автогігантами США
Опубліковано
admin
Кубок Біллі Джин Кінг: перемога Світоліної поповнила перемоги над Польщею