У лютому Україна збільшила імпорт електроенергії майже на 30% порівняно з січнем, до 244 тис. МВт-год. Найбільше електроенергії було імпортовано з Угорщини (35%) та зі Словаччини (30%), а найменше з Молдови. Імпорт з Угорщини зрос на 77% порівняно з попереднім місяцем і у 2,9 рази порівняно з лютим 2024 року. Рівень використання зарезервованого перетину становить лише 30-50%, залежно від часу доби.
Опублікувати у
Новини бізнесу
Україна збільшила імпорт електрики на 30%
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини бізнесу
Маск втратив статус трильйонера
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Росія втратила чверть виробництва бензину – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
ЄП підтримав запуск цифрового євро для зниження впливу США у платежах
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Авто новини
Німець проїхав на MINI Cooper понад мільйон кілометрів і встановив рекорд
Опубліковано
admin