У вівторок обмеження споживання електрики застосовуватимуться у більшості регіонів України. Про це повідомило Укренерго у понеділок, 22 грудня.
Як зазначається, діятимуть графіки погодинних відключень світла для побутових споживачів та графіки обмеження потужності для промислових споживачів і бізнесу.
Причина запровадження заходів обмеження – наслідки російських ракетно-дронових атак на енергооб’єкти.
В Укренерго наголосили, що час та обсяг обмежень можуть змінитися. А актуальна інформація щодо відключень буде публікуватися на офіційних сторінках обленерго.
Також у компанії нагадали про необхідність ощадливого споживання електроенергії.
Зауважимо, раніше уряд поставив завдання забезпечити до 24 грудня перенаправити вивільнений енергетичний ресурс на потреби населення.
Опублікувати у
Новини України
Укренерго запланувало відключення на вівторок
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
В Україні зафіксували нові знеструмлення
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
У Чернівцях викрили масштабну схему розкрадання газу на майже 90 млн грн
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Генштаб назвав найактивніші напрямки фронту
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини культури
Зендея відверто розповіла, що її дратує в Томі Голланді
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини культури
56-річна дружина Джеффа Безоса показалася без макіяжу
Опубліковано
admin
Автор хіта про Різдво: помер британський музикант Кріс Рі