Ексчемпіон світу в напівважкій ваговій категорії Олександр Гвоздик висловив свої міркування стосовно ймовірного поєдинку між чемпіоном WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександром Усиком і британським боксером Мозесом Ітаумою.
“Зараз багато спекуляцій щодо його можливого бою проти Усика. Вважаю, що в такому поєдинку спрацювало б золоте правило боксу, яке говорить: кожен робить на рингу стільки, скільки йому дозволяє суперник. Якщо він вийде проти Саші, то, мені здається, йому стане набагато важче і трохи сумно”, – наголосив Гвоздик. Крім того, боксер окреслив свою думку про те, чи можливо колись побачити цей поєдинок.
“Я не думаю, що ми коли-небудь побачимо цей поєдинок, і вони це теж розуміють”, – додав він.
Опублікувати у
Новини спорту
Гвоздик оцінив шанси у гіпотетичному бою Усик – Ітаума
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
У таборі Усика оцінили перспективи бою проти Кабаєла
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Реал обговорить з Комо повернення свого вихованця
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Втрата для Німеччини: один із лідерів не зіграє проти Еквадору
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
FPV-дрон атакував цивільний автомобіль у Красноторці: поранено водія
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
На Кременчуцькому водосховищі перевірили дотримання правил рибальства
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Як українському книжковому ринку отримати нових читачів: презентація дослідження Мінкульту
Опубліковано
admin
Вперше за десятиліття Азербайджан відправив бензин до Вірменії залізницею