У Білий дім приїхав прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан для зустрічі з президентом США Дональдом Трампом. Трамп заявив, що його адміністрація вивчає можливість санкцій проти Угорщини через її плани купувати російську нафту. Орбан пояснив, що Угорщина потребує російської нафти і розглядає можливість модернізації альтернативного нафтопроводу через Хорватію. Тим часом, угорська компанія MoL висловила можливість замінити російську нафту поставками через хорватський трубопровод. Президент України Володимир Зеленський заявив, що Київ працює над тим, щоб Європа припинила купувати російську нафту. Орбан також намагався домовитись про зустріч Трампа з президентом Росії Володимиром Путіним у Будапешті. Трамп висловив готовність до такої зустрічі, якщо вона відбудеться.
Опублікувати у
Новини України
Нафта і війна. Зустріч Трампа та Орбана
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
В Запоріжжі на випадок кризи запрацюють мобільні АЗС
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Дрони зоставили Севастополь повністю без світла
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
РФ ударила по будинках в Балаклії: є загиблий
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
КНДР прийняла на озброєння перший есмінець майбутнього ядерного флоту
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
В Запоріжжі на випадок кризи запрацюють мобільні АЗС
Опубліковано
admin
Роджерс для Астон Вілли виявився значно ціннішим гравцем