Команда Динамо Київ здобула свою першу перемогу в Лізі конференцій, перемігши Зрінськи Мостар. Головний тренер Олександр Шовковський відзначив важливість цієї перемоги та висловив деякі зауваження щодо гри своїх підопічних. Він підкреслив, що команда почала гру не дуже вдало, але врешті-решт змогла виграти. Шовковський також зауважив, що завжди є аспекти, які можна покращити, навіть після перемоги. Ця перемога дозволила Динамо піднятися в турнірній таблиці та потрапити в зону плейоф. У матчі з Зрінські команда показала гольове шоу, радуючи вболівальників.
Опублікувати у
Новини спорту
Тренер Динамо закликав команду не повторювати минулих помилок
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Промоутер пояснив, що заважає офіційно оголосити бій Ф’юрі та Джошуа
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Названо двох французів, яких може продати Реал
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Стало відомо, де Лунін гратиме у наступному сезоні
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Скандал у ЗСУ: омбудсмен перевіряє заяви про катування у Скелі
Опубліковано
admin
Орбан спробує переконати Трампа зустрітися з Путіним – ЗМІ