У період з січня по вересень цього року чисті збитки Укрзалізниці склали 7,2 млрд гривень. Заступник голови наглядової ради УЗ Сергій Лещенко заявив, що компанія втратила 49% вантажних перевезень і більше не може використовувати їх для підтримки збиткових пасажирських перевезень. Тому Укрзалізниця пропонує збільшити вантажні тарифи на 41,5% у наступному році та просить бюджетну підтримку. Лещенко зауважив, що ситуація з вантажними перевезеннями не покращиться через проблеми у вугільній галузі Донеччини та атаки на інфраструктуру залізниці. Компанія розглядає можливість отримати 16 млрд гривень бюджетної допомоги у 2026 році для компенсації збитків у пасажирських перевезеннях.
Опублікувати у
Новини бізнесу
В Укрзалізниці заявили про мільярдні збитки з початку року
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини бізнесу
Росія втратила чверть виробництва бензину – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
ЄП підтримав запуск цифрового євро для зниження впливу США у платежах
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Нацбанк почав знижувати курси долара і євро
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Без категорії
Фінансовий щоденник вашого гаманця: про що розкаже виписка з рахунку
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Барселона відповість у суді за спробу переманити зірку Атлетіко
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
В Україні викрили схему втручання у роботу електро- та газових лічильників
Опубліковано
admin
Вбивчий тайфун накрив Філіппіни: десятки загиблих