Команда Оклахома-Сіті Тандер здобула вражаючу перемогу над Новим Орлеаном з рахунком 137:106, що стало їх сьомою перемогою поспіль на початку сезону НБА. Цей результат відтворив успішний старт минулого сезону, коли саме Оклахома-Сіті виграла чемпіонат. Команда стала третьою в історії НБА, якій вдалося почати два сезони поспіль з семома перемогами, приєднавшись до Бостона і Х’юстона. Наступна гра Тандера відбудеться 5 листопада проти Кліпперс. Також у новинах про НБА: невдача Юти з Михайлюком, успіх Чикаго і поразка Денвера.
Опублікувати у
Новини спорту
Оклахома повторила досягнення двох великих клубів НБА
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
У таборі Усика оцінили перспективи бою проти Кабаєла
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Реал обговорить з Комо повернення свого вихованця
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Втрата для Німеччини: один із лідерів не зіграє проти Еквадору
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Засідання Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту 25.06.2026
Опубліковано
admin
Дженніфер Еністон підтвердила новий роман