У Сумській області війська РФ поцілили в об’єкт інфраструктури, виникла пожежа. Про це 27 жовтня повідомила ДСНС.
Зазначається, що рятувальникам вдалося ліквідувати всі осередки горіння.
Постраждалих унаслідок удару немає.
Як повідомив начальник Сумської ОВА Олег Григоров, через ворожі атаки тимчасово без електропостачання залишилася частина Сумської громади.
Начальник Сумської МВА Сергій Кривошеєнко додав, що без світла частина мешканців Сум. Один із водозаборів працює на резервних джерелах живлення.
Опублікувати у
Новини України
На Сумщині росіяни поцілили в об’єкт інфраструктури, є знеструмлення
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини України
Генштаб розповів про бої на основних напрямках
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Удари РФ по Херсону: кількість постраждалих зросла
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини України
Викрито ще 11 ухилянтських схем у різних регіонах України
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини України
Викрито ще 11 ухилянтських схем у різних регіонах України
Опубліковано
admin
Пінгвіни біля станції Вернадський висадили перше яйце сезону