Після оголошення Динамо про збільшення кількості вболівальників на матчах, їхні домашні поєдинки тепер зможуть відвідати до 4333 фанатів на стадіоні. Це в 2,5 рази більше, ніж раніше, коли на трибунах можливо було побачити лише 1800 глядачів. Збільшення квоти стало можливим завдяки технічним роботам з розширення укриття поруч зі стадіоном. Наступний домашній матч Динамо відбудеться 26 жовтня проти команди Кривбас у 10-му турі Прем’єр-ліги. Криворіжці перед цим матчем перебувають на першому місці в чемпіонаті.
Опублікувати у
Новини спорту
Динамо дозволили прийняти більше вболівальників на матчах
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини спорту
Модріч прокоментував майбутню зустріч з португальською збірною
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Промоутер озвучив кандидатуру на прощальну битву Усика
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини спорту
Моурінью розкрив своє бачення майбутнього Реала
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Відео
Конституції України – 30 років: виклики очима судді Конституційного Суду у відставці | ТОПТЕМА
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Відео
Конституції України – 30 років: уроки змін до основного Закону та виклики євроінтеграції | ТОПТЕМА
Опубліковано
admin
Затримано нацгвардійця, який в Кривому Розі насмерть збив підлітка