Віцепрем’єр-міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба зустрівся у Сеулі з представниками Eximbank Korea та Фонду економічного розвитку і співробітництва Республіки Корея для обговорення модернізації української залізниці. Планується закупівля 20 швидкісних електропоїздів корейського виробництва, що дозволить покращити пасажирські перевезення та оновити парк поїздів. Кулеба підкреслив необхідність проведення прозорого та відкритого конкурсу для закупівлі нового рухомого складу. Також зазначено, що російські окупанти продовжують атакувати залізницю України, включаючи напади на поїзд Інтерсіті.
Опублікувати у
Новини бізнесу
Не тільки Hyundai: Україна купує нові потяги з Кореї
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Новини бізнесу
З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Укрпошта заявила про атаку на її ІТ-інфраструктуру
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини бізнесу
Україна готує угоди на €10 млрд – Свириденко
Опубліковано
admin
Більше від автора
Опублікувати у
Новини світу
Землетруси у Венесуелі: число загиблих і постраждалих стрімко зростає
Опубліковано
admin
Опублікувати у
Новини світу
Угорщина вперше розсекретить архіви спецслужб комуністичної доби
Опубліковано
admin
На Донеччині звільнено 160 кв. км – Зеленський